Profesionální systém regulace ovádů H-trap

Hlavní strana

Oblast použití

Technické informace

Média

Kontaktní informace

horsefly trap

Vysoce účinné v boji
proti ovádům

Ovádi představují konstantní obtíž, zejména na severní polokouli v období mezi květnem a říjnem. Protože se živí krví, jsou jejich agresivní kousnutí velmi bolestivá, a to pro zvířata, jako jsou koně a krávy, i pro lidi.

Nový systém H-trap účinně reguluje stavy ovádů a redukuje je na naprosté minimum. H-trap je určen k instalaci ve venkovních podmínkách, kde funguje bez použití chemických látek nebo elektrické energie. Rozsáhlé nezávislé studie prokázaly, že lze dosáhnout redukce stavů ovádů o 90-95% v oblastech chráněných systémem H-trap.

Ovádi jsou ‘navedeni’, aby si spletli černou kouli umístěnou ve středu systému H-trap s velkým zvířetem, jako je váš kůň. Jsou přitahováni ke gumové kouli, protože vyzařuje teplo, přesně jako tělo koně.

Jakmile se usadí na černé kouli, budou ji zkoumat a pokusí se ji štípnout. Protože se jim nepodaří dostat se ke zdroji krve, po které touží, poslechnou své přirozené instinkty a odletí. Ovádi přirozené létají směrem vzhůru, což je přivede pod systém trychtýřovitého krytu, odkud jsou nasměrováni do centrálně umístěné sběrné nádoby. Ta je naplněna vodou a ovádi se v ní utopí.
Podívejte se na video

Vlasnosti:

Ocelí pokovované

Provedení odolné vůči
povětrnostním vlivům

Antirotační ukotvení

Šetrné k životnímu prostředí

Účinná a jednoduchá regulaceй


Letáček produktu H-trap
si stáhněte ZDE